Internetowy sklep budowlany betterial.pl

Internetowy sklep budowlany betterial.pl to najbardziej ambitne przedsięwzięcie tego rodzaju ostatnich lat w polskim i światowym internecie. Co potwierdza tę tezę? Oto fakty.


Po pierwsze funkcjonalności: porównywarka produktów, schowek inaczej tymczasowa przechowalnia w ramach kompletacji dostawy, zaawansowane wyszukiwarki tekstowe i rzecz absolutnie nowatorska – wyszukiwarka graficzna produktów. Dalej wybór możliwych ilości edytowanych produktów, a także rodzaju edycji – siatka, lista, szczegóły. Możliwość wyboru i filtrowania zasobów sklepowych wg tysięcy atrybutów produktowych. Sklep wielojęzyczny – nowe wersje językowe w przygotowaniu. Unikatowy, systematycznie aktualizowany informator cenowy. Strony zaplecza informacyjnego w bloku „Podpowiedz”, a w nich: dostęp do darmowych kalkulatorów budowlanych, instrukcje i porady dotyczące stosowania poszczególnych produktów, standardy kolorów, wzorniki i kolorniki, wizualizery, bazy poświęcone projektom domów, ogrodów i wnętrz, leksykon budowlany oraz artykuły poświęcone budownictwu. Ponadto wiele zdjęć i filmów przybliżających oferowane produkty. Możliwość zakupów w systemie ratalnym finansowanym przez banki. Możliwość korzystania z rożnych rodzajów dostaw i opcji płatniczych.
Pojedyncze z tych funkcjonalności znajdziecie Państwo w sklepach konkurencyjnych – WSZYSTKIE TE FUNKCJONALNOŚCI TYLKO W BETTERIAL.PL.
W przypadku ilościowego zakresu materiałowego jedynie największe sklepy amerykańskie i chińskie są dla nas powodem pochylonego czoła. Jednak sądzimy , że światowi potentaci e-commerce z szacunkiem pochylą zapewne głowy nad specjalistycznymi kategoriami sklepu betterial.pl . Nie znajdziecie Państwo tak specjalistycznych kategorii, tak wypełnionych treścią jak te, które znajdują się w sklepie internetowym betterial.pl poświęcone: chemii budowlanej, wełnom izolacyjnym w tym wełnie mineralnej, styropianowi, otulinom izolacyjnym, hydroizolacji, akustoizolacji, termoizolacji. Prosimy w ewentualnych ocenach betteral.pl brać łaskawie pod uwagę fakt systematycznego bardzo dynamicznej progresji dotyczącej zawart5ości kategorii. To nie jest Szanowni Państwo megalomania z typu”potęga, siła i moc” albo „drżyjcie narody” – to raczej rzeczowe mówienie o faktach jakkolwiek nieprawdopodobnie brzmi w przypadku małej polskiej firmy.
No waśnie … „małej polskiej firmy..”! Żeby nie było tak „super”, „mega” i zbyt miło nie skrywamy słabości betteral.pl .
Naszym zdaniem „miły” i godny szacunku efekt pracy w postaci betterial.pl to wynik kilkuletniej pracy, a właściwie ciężkiej „Harówy” po wiele godzin na dobę mini zespołu w postaci 3 osób. Tego rodzaju duże projekty na ogół realizują duże zespoły. …Było nas trzech…” . Fundamentem naszego betterial.pl są – „krew, pot i łzy” … nie pieniądze. Do zakończenia projektu zgodnie z pierwotnym założeniem – uczynienia z betterial.pl największego, najlepiej zaopatrzonego sklepu budowlanego w globalnym internecie ( z włączeniem domeny betterial.com ) trzeba będzie sporej ilości energii, zdrowia i choćby odrobiny pieniędzy, których nie mamy!. To bezdyskusyjna słabość betterial.pl .
Wszystkie instytucje finansowe „nominalnie, statutowo, profesjonalnie pomocne” małym polskim firmą , w tym banksterzy i „super macherzy” od dotacji europejskich zawodzą. Zamierzamy pozyskać kapitał samodzielnie bez udziału „strażników porządku kapitałowego” . Wkrótce zaproponujemy wszystkim zainteresowanym udziałem w tym globalnym projekcie
warunki udziału. Jeżeli uznacie Państwo rzecz za interesującą to prosimy w najbliższych tygodniach odwiedzać zakładkę – Kapitał na realizacje projektu beterial.pl – betterial.com
Teraz spróbujcie Państwo tego co prop[onujemy pod adresem – betterial.pl
Serdecznie zapraszamy
Zespół Xplo